loader

Pagrindinis

Bronchitas

„Coldact Flu Plus“

„Coldact Flu plus“ yra vaistinė medžiaga, kurios pagrindą sudaro paracetamolis. Norint pašalinti pagrindinius ūminių kvėpavimo organų procesų požymius, skiriamas vaistas. Vaistas tinka gydyti vaikus ir suaugusius, tačiau yra tam tikrų apribojimų. Informacija apie tai yra „Coldact Flu plus“ naudojimo instrukcijose, kurios pridedamos prie gaminio. Vaisto kaina vaistinėse yra apie 180-200 rublių už 10 kapsulių pakuotę.

Išleidimo forma, sudėtis ir pakuotė

Vaistinėse „Coldact Flu plus“ siūloma įsigyti dviem specialiomis formomis. Pailginto atpalaidavimo tabletės ir suspensija yra prekyboje. Aktyviųjų medžiagų koncentracija priklauso nuo produkto rūšies. Sirupas yra skirtas vartoti per burną, turi silpną kvapą ir turi sodrią oranžinę spalvą. Pakuotėje yra matavimo šaukštas, standartinė instrukcija ir buteliukas su preparatu, kurio tūris yra 60 mililitrų.

Vaistas apima:

  • paracetamolio;
  • fenilefrino hidrochloridas;
  • chlorfenamino ridatas;
  • talkas;
  • hipromeliozė;
  • povidonas;
  • dietilfalatą;
  • izopropanolio.
  • Taip pat įeina vanduo, saldiklis, dažikliai ir cukraus kruopos.

Kapsulės yra tankios, su spalvotu dangteliu (dažniausiai raudono atspalvio) ir permatomu korpusu. Šerdyje yra geltonos, baltos, raudonos ir oranžinės granulės. Pakuotėje - nuo vienos iki dešimties lizdinių plokštelių, kurių kiekvienoje yra dešimt tablečių. Šios formos produktas neturi skonio ir kvapo.

farmakologinis poveikis

Gydomąjį vaisto poveikį suteikia trys pagrindinės veikliosios medžiagos:

  • Fenilo propanolaminas;
  • paracetamolio;
  • chlorfenaminas.

Fenilo propanolaminas yra simpatomimetikas, susiaurinantis kraujagyslių spindį ir mažinantis pilvo pūtimą. Ekspozicija daugiausia veikia paranalinius sinusus ir nosies gleivinę. Iš organizmo jis išsiskiria per inkstus, o didžiausia medžiagos koncentracija pasiekiama per dvi valandas.

Paracetamolis turi analgezinį ir karščiavimą mažinantį poveikį. Komponento pagalba galima atsikratyti diskomforto gerklėje, sąnarių skausmų ir galvos skausmo. Maksimalus poveikis pasireiškia per tris valandas, visą dieną išsiskiria su šlapimu.

Chlorfeniraminas yra veiksmingas antihistamininis preparatas, turintis silpną antimuscrino ir raminamąjį poveikį. Komponentas veikia gleivinės ląstelių pralaidumą, o tai leidžia atsikratyti dusulio ir niežėjimo nosyje.

Priėmimo indikacijos

„Coldakt“ skirtas simptomams sumažinti peršalimo atvejais - nuo ARVI iki sudėtingų gripo formų. Nurodymai apima:

  • rinitas;
  • alergijos;
  • gerklės skausmas;
  • „Šalčio skausmas“;
  • sunku kvėpuoti.

Tai palengvina čiaudulį, karščiavimą, galvos skausmą, raumenų ar gerklės skausmą.

Kontraindikacijos

Atsisakykite gydymo Coldakt Flu plus, jei individualus produkto komponentų netoleravimas. Taip pat kontraindikacijos yra:

  • širdies ir kraujagyslių sistemos patologija;
  • aheroklerozė;
  • pepsinė opa;
  • tirotoksikozė;
  • sunki kepenų liga;
  • inkstų nepakankamumas.

Vaikams iki šešerių metų draudžiama duoti vaisto suspensijos pavidalu. Tabletes leidžiama vartoti tik vyresniems nei dvylikos metų pacientams..

Naudojimo instrukcijos

Gydymo kurso trukmę ir dozes nustato gydantis gydytojas individualiai. Rekomendacijoje pateikiamos naudojimo instrukcijos, kuriose taip pat aprašoma galima rizika. Coldact vartojimo trukmė priklauso nuo paciento amžiaus ir pagrindinės ligos sunkumo..

Taigi, suaugusiesiems reikia gerti po vieną tabletę du kartus per dieną, ryte ir vakare. Pageidautina, kad tarp priėmimų praeitų vienodi laiko intervalai. Kapsulę reikia nuplauti dideliu kiekiu švaraus vandens kambario temperatūroje..

Pirmiausia gerai suplakite „Runbaxi Coldact Flu plus“ sirupo pavidalu. Didžiausia paros dozė jaunesniems nei dvylikos metų vaikams yra ne didesnė kaip 20 mililitrų, suaugusiesiems porcija yra dvigubai didesnė. Optimalus suvartojimo kiekis yra 3–4 kartus per dieną.

Vidutinė gydymo trukmė yra penkios dienos. Esant specialioms indikacijoms, šis laikas gali pailgėti iki vieno mėnesio. Jūs negalite savarankiškai nutraukti terapinio kurso..

Šalutiniai poveikiai

Teisingai naudojant ir laikantis instrukcijų, šalutinis poveikis yra retas. Nepalankiomis sąlygomis pacientas gali tikėtis:

  • apetito praradimas;
  • skrandžio skausmas;
  • regos organų problemos;
  • dizurija;
  • dusulys;
  • krūtinės skausmas;
  • viduriavimas;
  • pykinimas;
  • sausa burna.

Taip pat galimos miego problemos (nemiga ar nuolatinis mieguistumas), dirglumas, galvos svaigimas.

Jei atsiranda šalutinis poveikis, reikia atsisakyti tolesnio gydymo ir pasitarti su gydytoju. Specialistas turi pasirinkti tinkamesnį vaistą, turintį panašų poveikį.

Perdozavimas

Perdozavus paciento vaisto, galima tikėtis šių padarinių:

  • hepatonekrozė;
  • silpnumas;
  • visiškas apetito praradimas;
  • odos blyškumas;
  • stiprus pykinimas.

Atsitiktinai perdozavus, būtina išskalauti skrandį, kad būtų galima pašalinti vaisto likučius iš organizmo, ir kreiptis į gydytoją.

Sąveika su kitais vaistais

Jei pacientas jau nuolat vartoja kokius nors vaistus, apie tai reikia pranešti gydančiam gydytojui. „Coldakt“ nesuderinamas su:

  • furazolidonas;
  • MAO inhibitoriai;
  • guanetidinas;
  • antidepresantai;
  • migdomieji;
  • halotanas.

Per visą gydymo kursą griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus bet kokiais kiekiais. Priešingu atveju padidėja šalutinio poveikio rizika, o terapinis poveikis sumažėja arba visai išnyksta..

Taikymas nėštumo ir žindymo metu

Nerekomenduojama Coldakt vartoti nė vienu nėštumo etapu: toks gydymas kelia grėsmę fiziologiškai teisingam vaisiaus vystymuisi ir gali sukelti komplikacijų tiek būsimai motinai, tiek vaikui. Peršalimo atveju gydytojas turėtų pasirinkti švelnesnius vaistus..

Žindymo laikotarpiu atšaukiamas ir gydymas Coldact. Vaisto komponentai gali patekti į motinos pieną ir į kūdikio kūną. Jei vaistas vis tiek buvo vartojamas, maitinimas atidedamas mažiausiai 2–3 dienoms..

Pardavimo vaistinėse sąlygos

Vaistinėje „Coldakt Flu plus“ galima įsigyti be recepto, vaistas parduodamas. Kaina priklausys nuo gyvenamojo regiono ir vaistinių tinklo žymėjimo.

Laikymo sąlygos ir laikotarpiai

Vaisto tinkamumo laikas yra ne daugiau kaip dveji metai. Praėjus šiam laikui, negalite naudotis „Coldakt“. Vaistas, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, gali neturėti terapinio poveikio, o šalutinio poveikio tikimybė padidėja..

Tabletes reikia laikyti sausoje, tamsioje vietoje, maksimali leistina aplinkos temperatūra yra ne didesnė kaip +25 laipsniai. Suspensiją leidžiama laikyti šaldytuve. Pageidautina, kad vaikai negalėtų laisvai naudotis vaistais.

Analogai

Pagal gydomąjį poveikį ir veikliąsias medžiagas artimiausi sirupo ir tablečių analogai yra šie:

Kiekvienas iš šių vaistų turi savo kontraindikacijas ir galimą stiprų šalutinį poveikį, todėl prieš nustatytą paskyrimą turite išstudijuoti vartojimo instrukcijas..

Nepaisant analogų ir originalaus „Coldact Flu plus“ panašumo, nepageidautina savarankiškai pasirinkti pakaitalą. Tai gali padaryti tik gydantis gydytojas..

„Coldakt grip plus“: instrukcijos, apžvalgos, kainos

„Coldakt gripas plus“ yra kombinuotas preparatas su alfa adrenomimetikais, antihistamininiais, priešuždegiminiais, karščiavimą mažinančiais, analgetiniais preparatais, naudojamas ūminių kvėpavimo takų ligų simptominiam gydymui..

Šiame straipsnyje mes apsvarstysime, kodėl gydytojai skiria Coldakt, įskaitant šio vaisto vartojimo instrukcijas, analogus ir kainas vaistinėse. Tikruosius žmonių, kurie jau naudojosi „Coldact“, APŽVALGOMIS galite rasti komentaruose.

Išleidimo sudėtis ir forma

Gaminamos šios „Coldakta influen plus“ dozavimo formos:

  1. Kapsulės - želatininės kietos „0“ dydžio, su permatomu korpusu ir raudonu dangteliu, viduje yra geltonos, nuo oranžinės iki raudonos ir baltos arba beveik baltos spalvos granulės (lizdinėse plokštelėse po 10 vnt., Pakuotėje po kartoną po 1 arba 10 lizdinių plokštelių). Veikliosios medžiagos: paracetamolis - 200 mg, fenilefrino hidrochloridas - 25 mg, chlorfenamino maleatas - 8 mg..
  2. Pakaba - oranžinės spalvos, būdingo kvapo (60 ml buteliuose, su dozavimo šaukštu rinkinyje, kartoninėje dėžutėje, 1 komplektas). Veikliosios medžiagos: fenilefrino hidrochloridas - 5 mg, paracetamolis - 125 mg, chlorfenamino maleatas - 2 mg.

Klinikinė ir farmakologinė grupė: vaistas ūminių kvėpavimo takų ligų simptominiam gydymui.

Kam naudojamas Coldakt?

Visais atvejais, kai vartojate „Coldact gripo plius“, instrukcija turėtų būti pagrindinis vadovas. Nepaisant draugų rekomendacijų ar atsiliepimų apie „Coldact grip plus“ internete, jums reikia tik laikytis originalių šio vaisto nurodymų.

„Coldakt“ padeda palengvinti peršalimo, ūminių kvėpavimo takų infekcijų (gripo, ARVI), alerginio uždegiminio proceso, sinusito, sinusito, faringito ir kitų viršutinių kvėpavimo takų uždegiminių procesų simptomus..

Ligos simptomų pašalinimas naudojant Coldakt gripo plius ir antivirusinius vaistus kartu gali sutrumpinti ligos periodą 2–3 dienomis (vidutiniškai ūminių kvėpavimo takų infekcijų trukmė be gydymo yra 7–10 dienų)..

Farmakologinis poveikis

Ilgai veikiantis kombinuotas preparatas.

  1. Chlorfenaminas pasižymi antialerginiu poveikiu, pašalina ašarojimą, niežėjimą akyse ir nosyje.
  2. Paracetamolis turi karščiavimą mažinantį ir analgezinį poveikį: jis sumažina peršalimo ligų skausmo sindromą - gerklės, galvos, raumenų ir sąnarių skausmus, mažina aukštą temperatūrą..
  3. Fenilefrinas pasižymi vazokonstrikciniu poveikiu - sumažina viršutinių kvėpavimo takų ir paranalinių sinusų gleivinių edemą ir hiperemiją..

Naudojimo instrukcijos

Tiems, kurie naudoja „Coldakt“, vartojimo instrukcijose nurodoma, kad vartojimo trukmę ir vaisto dozes turi nustatyti gydytojas.

  • Remiantis „Coldakt Flu Plus“ instrukcijomis, skiriamos dvi kapsulės per dieną, reguliariais intervalais.
    Prieš vartojimą sirupą reikia gerai suplakti. Suaugusiesiems skiriama 30–40 ml per parą 3–4 dozės. Vaikams nuo šešerių metų - 15-20 ml, po 3–4 dozes.
  • Pagal Coldact vartojimo instrukcijas suaugusiesiems skiriamos 2 kapsulės per dieną, padalytos į 2 dozes.
    Kaip karščiavimą mažinančio vaisto vartojimo trukmė - ne daugiau kaip 3 dienos; kaip anestetikas - ne ilgiau kaip 5 dienas.

Kontraindikacijos

Šis vaistas neturėtų būti vartojamas pacientams, kuriems yra paūmėjusi pepsinės opos liga. Taip pat nerekomenduojama vaikystėje (jaunesniems nei dvylikos metų), esant inkstų nepakankamumui, cukriniam diabetui, šlapinimosi problemoms, ligoms, susijusioms su kraujo kokybe, kasos būkle ir arterine hipertenzija..

Šalutiniai poveikiai

Paprastai vaistą pacientai gerai toleruoja. Retais atvejais buvo pastebėti šie šalutiniai reiškiniai:

  • mieguistumas;
  • galvos svaigimas;
  • sausa burna;
  • sumažėjęs apetitas;
  • tachikardija;
  • virškinimo trakto sutrikimai;
  • padidėjęs akispūdis;
  • anemija, leukemija, agranulocitozė, trombocitopenija (reti);
  • alergija (labai reta).

Perdozavus, gali atsirasti simptomų, kuriuos sukelia paracetamolio perteklius organizme:

  • pykinimas;
  • hepatonekrozė;
  • blyškumas;
  • padidėjęs protrombino laikas;
  • vėmimas;
  • padidėjęs kepenų transaminazių aktyvumas.

Gydymui nurodomas per pirmąsias 6 valandas skrandžio plovimas ir SH grupės donorų patekimas į paciento kūną, po 8-9 valandų - glutationmetionino sintezės pirmtakai, po 12 valandų - N-acetilcisteino..

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Coldakt nerekomenduojama vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu..

Analogai

Dažniausi ir palyginti nebrangūs šio vaisto pakaitalai yra šie:

Dėmesio: dėl analogų vartojimo reikia susitarti su gydančiu gydytoju.

Vidutinė KOLDAKT FLU PLUS kapsulių kaina vaistinėse (Maskva) 170 rublių.

Išleidimo iš vaistinių sąlygos

Vaistas yra patvirtintas naudoti kaip nebiržinė priemonė.

„Coldact Flu Plus“ atradau šią žiemą. Prieš Naujųjų metų šventes, kaip visada, yra daug darbo - ataskaitos, žurnalai, stebėjimas, apskritai negalima susirgti. Bet natūraliai, kai mažiausiai tikiesi, kad tai įvyks. Vakare sušlapinau kojas. Ryte jaučiausi silpna. Bet aš vis tiek ėjau į darbą.

Dienos viduryje pakilo temperatūra, siaubingai skaudėjo galvą, atrodė, kad rūke stebiu, kas vyksta aplinkui. Su sunkumais pasiekiau savo kolegą. Jis man davė „Coldakt“. Po valandos pasijutau daug geriau - temperatūra sumažėjo, galva nustojo skaudėti. Pakeliui namo nusipirkau šį vaistą ir po kelių dienų šaltis visai išnyko. Nuo tada „Coldakt“ visada yra mano vaistų kabinete.

Man labiau patinka gydytis liaudies gynimo priemonėmis. Bandau dar kartą negerti chemijos. Bet kartais ši chemija labai padeda. Dieną prieš egzaminus mano dukra karščiavo ir skaudėjo gerklę. Jie vartojo šiltą arbatą ir avietes, tačiau nusprendė sustiprinti tokį gydymą „Coldakt“ tabletėmis. Tai, tiksliau, ne tabletės, o įvairių spalvų kapsulės.

Kaina nėra aukšta. Pakuotėje yra 10 tablečių, tai yra, pakanka 5 dienų. Vaistas geriamas 2 kapsules per dieną. Simptomai palengvėja kitą dieną. Mano dukters temperatūra nukrito iki 37 laipsnių, nosis pradėjo lengviau kvėpuoti, akys liovėsi laistytos. Apskritai jie išlaikė egzaminą. Ir tada, kaip ir tikėtasi, sirgdami mes gulėjome lovoje. Koldakt nebebuvo naudojamas. Aš manau, kad tai yra vaistas kritinėms situacijoms, kai skubiai reikia turėti savo formą.

Koldakt

Dėmesio! Šis vaistas gali turėti ypač nepageidaujamą sąveiką su alkoholiu! Daugiau informacijos.

Vartojimo indikacijos

„Peršalimo“ ligos, rinorėja, rinitas, sinusitas, rinofaringitas, alerginis rinitas.

Galimi analogai (pakaitalai)

Veiklioji medžiaga, grupė

Dozavimo forma

Pailginto atpalaidavimo kapsulės

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas vaisto sudedamosioms dalims, arterinė hipertenzija, feochromocitoma, tirotoksikozė, kampo uždarymo glaukoma, prostatos hiperplazija, cukrinis diabetas, CHF, vaikams iki 12 metų (vaisto tabletėms ir kapsulėms)..

Kaip vartoti: dozavimas ir gydymo kursas

Viduje. Suaugusiesiems: 1 kapsulė vaisto 2 kartus per dieną (kapsulės išgeriamos visos, nekramtomos, užgeriant pakankamu kiekiu skysčio). Sergant gripu ir SARS - 1-3 dienos. Esant ūminiam sinusitui - 1 vaisto kapsulė 2 kartus per dieną 6–12 dienų, esant lėtiniam sinusitui - per 30 dienų; su rinorėja - 1 kapsulė per dieną 7 dienas.

2–6 metų vaikai - 5 ml sirupo kas 4–6 valandas, 6–12 metų - 5 ml kas 4 valandas.Gydymas vaistais - 3–5 dienos.

farmakologinis poveikis

Kombinuotas vaistas, kurio veikimas vyksta dėl komponentų, sudarančių jo sudėtį; pasižymi vazokonstrikciniu poveikiu kvėpavimo takų gleivinėje, pagerina jų elastingumą. Fenilpropanolaminas yra simpatomimetikas, turintis vazokonstriktorių ir anoreksigeninį poveikį. Chlorfenaminas, kuris yra vaisto dalis - antihistamininis vaistas, slopina alerginio rinito simptomus: čiaudulį, rinorėją, akių, nosies, gerklės niežėjimą..

Šalutiniai poveikiai

Burnos, nosies, gerklės gleivinės sausumas, apetito praradimas, dispepsija; padidėjęs kraujospūdis, priešlaikinis skilvelių plakimas, kardialgija, galvos skausmas, apgyvendinimo parezė, nemiga, psichomotorinis sujaudinimas, drebulys, širdies plakimas, trombocitopenija, leukopenija, agranulocitozė, šlapimo susilaikymas, alerginės reakcijos..

Specialios instrukcijos

Narkotikų gydymo laikotarpiu reikia būti atsargiems vairuojant transporto priemones ir užsiimant kita potencialiai pavojinga veikla, kuriai reikia didesnės dėmesio koncentracijos ir psichomotorinių reakcijų greičio..

Sąveika

Kartu vartojant vaistą ir MAO inhibitorius, furazolidoną, padidėja hipertenzinės krizės, susijaudinimo, hiperpireksijos rizika..

Tricikliai antidepresantai sustiprina simpatomimetinį vaisto poveikį, halotanas padidina skilvelių aritmijos tikimybę.

Gydymas vaistu silpnina hipotenzinį guanetidino poveikį, o tai savo ruožtu sustiprina fenilpropanolamino aktyvumą.

Vaistas nesuderinamas su etanoliu.

Klausimai, atsakymai, apžvalgos apie vaistą „Coldact“


Pateikta informacija skirta medicinos ir farmacijos specialistams. Tiksliausia informacija apie vaistą pateikiama gamintojo pateiktose instrukcijose. Jokia šiame ar kitame mūsų svetainės puslapyje paskelbta informacija negali būti naudojama kaip asmeninio kreipimosi į specialistą pakaitalas.

"Coldakt": naudojimo instrukcijos, sudėtis, indikacijos ir kontraindikacijos

Peršalimas visada čiaudėja staiga. Tai gali pabloginti savijautą ir visiškai paralyžiuoti žmogaus darbingumą. Laimei, šiuolaikinė farmakologija siūlo daugybę vaistų, kurie pašalina nemalonaus negalavimo simptomus. Tarp populiariausių yra „Coldakt“ kapsulės. Kokios yra jo indikacijos ir kontraindikacijos priėmimui?

Apibrėžimas

Vaistas "Coldakt" yra ilgai veikiantis karščiavimą mažinantis agentas. Jis naudojamas palengvinti ūminių kvėpavimo takų infekcijų simptomus, tokius kaip galvos skausmas, karščiavimas, sloga, nosies užgulimas..

Vartodami šį vaistą, turėtumėte būti atsargūs, nes jis neturi įtakos ligos priežastims, o tik pašalina nemalonius simptomus.

Sudėtis

"Coldact" vartojimo instrukcijose nurodomos šios veikliosios medžiagos:

  1. Paracetamolis turi analgezinį ir karščiavimą mažinantį poveikį. Jis taip pat turi silpną priešuždegiminį poveikį..
  2. Chlorfenaminas turi antialerginį poveikį. Tai palengvina nosies užgulimą, sustabdo gleivių susidarymą, vandeningas akis.
  3. Fenilefrinas pasižymi vazokonstrikciniu poveikiu, kuris palengvina kvėpavimą išgėrus vaisto. Tai palengvina nosies kanalų patinimą ir jų uždegimą.

Be to, „Koldakt“ taip pat yra pagalbinių medžiagų:

  • cukrus;
  • mikrokristalinė celiuliozė;
  • dietilftalatas;
  • krakmolo sirupas;
  • etilo celiuliozė;
  • hipromeliozė;
  • natrio disulfitas;
  • želatina.

„Coldakt“ tabletėse taip pat yra dažiklių, kurie suteikia narkotiko apvalkalo spalvą.

Išleidimo forma

Vaisto gamyba yra Indijoje. Vaistą gaminanti farmacijos įmonė gamina trijų rūšių vaistus:

    Kapsulės su želatininiu kūnu, užtikrinančiu lėtą tirpimą virškinimo trakte. Jis padalintas į dvi dalis - raudoną ir skaidrią, per kurias matomos baltos ir raudonos granulės. Jie supakuoti į 10 vienetų. 1 lizdinėje plokštelėje. Kartono dėžutėje gali būti nuo 1 iki 10 lizdinių plokštelių.

Skirtingų vaistų išleidimo formų efektyvumas yra vienodas.

Taip pat gaminamas „Coldakt Broncho“ sirupas, kuriame papildomai yra guaifenesino ir ambroksolio, kurie turi praskiedžiantį ir virškinamąjį poveikį..

Vartojimo indikacijos

"Coldact" vartojimo instrukcijose yra tokių simptomų ir ligų, dėl kurių leidžiama vartoti šį vaistą:

  1. Ūminės kvėpavimo takų ligos.
  2. Gripas.

Vaistas "Coldakt" padeda atsikratyti nemalonių aukščiau aprašytų ligų simptomų.

Kontraindikacijos

Kaip ir bet kuris vaistas, „Coldakt“ turi nemažai kontraindikacijų. Tai apima šias ligas ir veiksnius:

  1. Tirotoksikozė - skydliaukės hiperfunkcijos sindromas.
  2. 1 arba 2 tipo cukrinis diabetas.
  3. Kasos ligos.
  4. Skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opinis pažeidimas.
  5. Individualus bet kokio vaisto komponento netoleravimas.
  6. Kai kurios širdies raumens, inkstų, kepenų patologijos.
  7. Prostatos adenoma - gerybinis navikas, dėl kurio sunku šlapintis.
  8. Kampo uždarymo glaukoma - padidėjęs slėgis akies obuolio viduje.
  9. Arterinė hipertenzija - nuolatinis kraujospūdžio padidėjimas.
  10. Nėštumas ir žindymo laikotarpis.
  11. Vaikams iki 12 metų, vartojant kapsules, arba iki 6 metų, kai geriama suspensija.

Be to, būtina atsargiai vartoti vaistą esant įgimtam bilirubino kiekiui kraujyje, taip pat sergant bronchine astma..

Vaistų dozė

„Coldakt“ kapsulių vartojimo instrukcijose nurodytos šios vaisto vartojimo taisyklės:

  • priėmimo dažnis yra 1-2 vnt. per dieną (su 12 ar daugiau valandų pertrauka);
  • išgerkite 1 kapsulę vaisto vienu metu;
  • gydymo kursas yra 3–5 dienos.

Sustabdymo priėmimo taisyklės yra šios:

  • prieš naudojimą buteliuką reikia sukratyti;
  • dozė suaugusiesiems ir paaugliams nuo 12 metų yra 2 šaukšteliai 2-3 kartus per dieną;
  • vaikams nuo 6 iki 12 metų dozė yra 1 arbatinis šaukštelis (5 ml) 2–3 kartus per dieną.

Pertraukos tarp vaisto dozių turėtų būti maždaug vienodos..

Pastilę reikia vartoti kas 2–3 valandas. Tokiu atveju didžiausia dozė yra 8 pastilės per dieną. Vaikams nuo 5 iki 12 metų ši paros dozė sumažinama iki 5 tablečių. Parodyta, kad jie vartoja vaistą kas 4-5 valandas..

Šalutiniai poveikiai

Apžvalgos ir „Coldact“ vartojimo instrukcijos praneša apie tokį šalutinį poveikį, kuris gali atsirasti vartojant šį vaistą:

  • padidėjęs kraujospūdis;
  • tachikardija;
  • mieguistumas ar nemiga;
  • galvos svaigimas ir galvos skausmas;
  • sausa burna;
  • apetito praradimas;
  • pykinimas;
  • vėmimas;
  • šlapimo susilaikymas;
  • alerginės reakcijos (odos bėrimai, patinimas);
  • padidėjęs slėgis akies obuolių viduje.

Šalutinis poveikis gali atsirasti dėl individualaus netoleravimo bet kokiems vaisto komponentams arba netinkamo vartojimo.

Perdozavimas

Jei nesilaikoma Coldact vartojimo indikacijų arba jei vartojama per didelė dozė, gali atsirasti šie perdozavimo simptomai:

  • odos blyškumas;
  • pykinimas;
  • vėmimas;
  • silpnumas kūne.

Retais atvejais yra įmanoma hepatonekrozė - kepenų ląstelių mirtis. Tokiais atvejais būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją..

Specialios instrukcijos

„Coldact“ vartojimo instrukcijose nurodoma, kad nėštumo metu jo vartoti griežtai draudžiama, nes tai gali pakenkti vaisiui. Be to, vaistas nesuderinamas su žindymu, todėl jo vartojimo metu žindymą reikia nutraukti.

Ilgai vartojant, būtina stebėti kepenų būklę ir vartoti hepatoprotektorius, nes vaistai neigiamai veikia šį organą..

Gydymo „Coldact“ laikotarpiu rekomenduojama susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų vartojimo. Be to, nerekomenduojama kartu vartoti vaistų, kurių sudėtyje yra paracetamolio, psichotropinių medžiagų ar vaistų nuo nemigos..

Taip pat visą gydymo laiką svarbu susilaikyti nuo vairavimo ir kitų sudėtingų mechanizmų. Taip yra dėl to, kad karščiavimą mažinantis agentas gali neigiamai paveikti realybės suvokimą ir žymiai sulėtinti reakciją.

Vaisto kaina

Atsižvelgiant į regioną ir vaistinių tinklą, vaistai „Coldakt“ kainuoja skirtingai. Tai svyruoja nuo 180 iki 250 rublių. už kapsulių lizdinę plokštelę - nuo 170 iki 200 rublių. už pastilę ir nuo 210 iki 270 rublių. už buteliuką suspensijos.

Visos vaisto formos parduodamos be recepto, todėl vaistas yra įperkamas.

Analogai

Deja, ne visada vaistinių lentynose įmanoma rasti reikiamą vaistą. Tokiais atvejais patyręs vaistininkas pasiūlys analogų, kurių poveikis yra panašus. Šie vaistiniai preparatai turi tą pačią veikliąją medžiagą kaip ir „Coldakt“:

  • "Paracetamolis".
  • „Gripgo“.
  • „Grippostad C“, kuriame taip pat yra vitamino C.
  • „Coldrex“.
  • „Panadol Extra“.
  • „Rinza“.
  • „Teraflu“.
  • „Flukoldas“.

Šie vaistai skiriasi tik papildomais komponentais ir kainuoja vaistinėse.

Vaistų sąveika

„Coldact“ vartojimo instrukcijose yra informacijos, kad vaisto negalima derinti su kai kuriomis kitomis medžiagomis, nes tai gali sukelti nemalonių padarinių. Pavyzdžiui, pagrindinio vaisto komponento - paracetamolio - derinimas su etanoliu (alkoholiu) sustiprina jo raminamąjį poveikį ir sukelia stiprų mieguistumą. Atsižvelgiant į tai, nerekomenduojama vartoti alkoholio ir vaistų, kurių sudėtyje yra alkoholio..

Be to, „Coldact“ derinys su tam tikrais hormoniniais vaistais gali padidinti progresiją arba sukelti glaukomą (padidėjusį akispūdį)..

Efektyvumas

„Coldakt“ aktyviai kovoja su visais peršalimo simptomais - nosies užgulimu, karščiavimu, kūno skausmais, gerklės skausmu.

Deja, tai daro įtaką tik simptomams, o ne pašalina ligos priežastį. Be to, mieguistumas atsiranda beveik iškart po jo vartojimo. Beje, šią akimirką galima priskirti labiau teigiamai, nes būtent sapne žmogaus kūnas kovoja su virusais ir bakterijomis, kurios yra sukėlėjai, sukeliantys ligą.

Nerekomenduojama vartoti „Coldact“ kaip pagrindinės ūminių kvėpavimo takų ligų gydymo priemonės, tačiau vaistas gerai pasireiškia kaip pagalbinis vaistas. Vaistas taip pat turi palyginti mažą kainą, o tai paaiškina jo populiarumą tarp panašių vaistų..

Norint išsaugoti visas naudingas savybes, būtina laikytis laikymo sąlygų. Vaistą leidžiama laikyti tamsioje ir vaikams neprieinamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25 laipsnių temperatūroje. Šiuo atveju tinkamumo laikas yra 2 metai nuo pagaminimo dienos..

Ką padeda vaistas „Coldact Flu Plus“ ir jo vartojimo instrukcijos?

„Coldact Flu Plus“ yra vaistas nuo peršalimo, kuris per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo įvairaus amžiaus žmonėms dėl jo naudojimo paprastumo ir plataus veikimo spektro. Nepaisant paplitimo, vaistas gali būti ypač pavojingas, jei neteisingai vartojamas, todėl svarbu išstudijuoti išsamią informaciją apie vaistą..

Bendra informacija

„Coldakt Flu“ yra ilgai veikiantis antivirusinis agentas, kuris ne tik pašalina peršalimo ir gripo simptomus, bet ir kovoja su pagrindine ligos priežastimi.

Narkotikų grupė, INN, taikymo sritis

„Coldakt“ (INN - paracetamolis + fenilefrinas + chlorfenaminas) yra analgetikas ir karščiavimą mažinantis preparatas, vartojamas kaip simptominis ARVI ir gripo gydymas. Padeda kovoti su nosies užgulimu, karščiavimu ir kitais virusinės infekcijos simptomais.

Vaisto gamybos formos ir kainos, vidutiniškai Rusijoje

Tiekiamos kietos, skaidrios kapsulės su ryškiai raudonu dangteliu. Arba oranžinės suspensijos su specifiniu kvapu, skirto vartoti per burną, pavidalu. Kapsulių turinį sudaro baltos arba beveik baltos, oranžinės ir geltonos granulės. Kartono dėžutėje yra 1 lizdinė plokštelė, kurioje yra 10 kapsulių ir vartojimo instrukcijos. 1 pakelyje su suspensija yra 60 ml butelis, dozavimo šaukštas ir instrukcijos.

Lentelėje parodyta vidutinė kaina Rusijos Federacijoje.

Išleidimo formaKaina, patrinkite.
Kapsulės185
Pakaba130

Sudėtis

Vaisto sudėtyje yra 3 veikliųjų medžiagų derinys iš karto, kurių bendras poveikis yra skirtas kovoti su keliais peršalimo ir gripo simptomais vienu metu:

  1. Paracetamolis, kaip analgetikas, malšina skausmą ir mažina karščiavimą.
  2. Fenilefrinas, kaip α-adrenerginis agonistas, pašalina pūlinį.
  3. Chlorfenaminas kaip antihistamininis preparatas mažina alergines reakcijas, tokias kaip vandeningos akys, niežėjimas ir akių paraudimas.

Kombinuoti preparatai nuo peršalimo

Aktyviųjų ingredientų dozavimas: chlopheniramine maleate, paracetamol, fenilefrino hidrochloridas atitinkamai 8/200/25 mg. Kiti komponentai: etilceliuliozė, talkas, povidonas, mikrokristalinė celiuliozė, dažikliai (E223, E124, E110 ir E104), neparuoštos granulės. Kapsulės sudėtis: natrio laurilsulfatas, želatina, dažikliai.

  1. Veikliosios medžiagos yra identiškos veikliosioms medžiagoms, išsiskiriančioms kapsulėmis, tačiau mažesnėmis dozėmis (2/125/5 mg)..
  2. Papildomi komponentai: glicerinas, kvapiosios medžiagos, išgrynintas vanduo, sacharozė, natrio sacharinatas, natrio citratas, oranžinės-geltonos spalvos.

Farmakodinamika ir farmakokinetika

Vaistas yra kombinuotas ilgai veikiantis vaistas, turintis karščiavimą mažinantį, analgezinį poveikį, taip pat blokuojantis alfa-adrenerginius receptorius, visų pirma:

  1. Paracetamolis malšina galvos ir raumenų skausmą, mažina gerklės ir sąnarių skausmą, sulėtindamas prostaglandinų sintezę ir veikdamas termoreguliacijos skyrių..
  2. Chlorfenaminas, kaip antihistamininis preparatas, padeda kovoti su vandeningomis akimis ir niežtinčia nosimi.
  3. Fenilefrinas palengvina nosies gleivinės patinimą kaip alfa-adrenerginis agonistas.

Paracetamolio veikimo mechanizmas

Terapinis poveikis tampa pastebimas praėjus 40–60 minučių po vaisto išgėrimo. Aktyviųjų medžiagų apykaita vyksta atskirai. Paracetamolio pusinės eliminacijos laikas yra vidutiniškai 2–2,5 valandos. Medžiaga greitai absorbuojama žarnyne, praktiškai nesijungia su kraujo baltymais (tik 10%). Metabolizmo procesas dažniausiai vyksta kepenyse, o vaistas visą dieną išsiskiria su šlapimu.

Chlorfeniramino maleato pusinės eliminacijos laikas yra 8 valandos, medžiagos skilimo produktai išsiskiria su šlapimu. Daugiausia fenilefrino hidrochlorido išsiskiria su šlapimu nepakitęs, liekanos yra inaktyvuotos monoaminooksidazės būdu..

Indikacijos ir kontraindikacijos

Dėl vaisto sudėtyje esančių medžiagų derinio tiek jo indikacijų, tiek kontraindikacijų sąrašas yra gana platus. Sąlygų ir ligų, nuo kurių padeda vaistas, sąrašas:

  • ARVI;
  • gripas;
  • šiluma;
  • galvos skausmas;
  • raumenų ir sąnarių skausmas;
  • bėganti nosis.
  • alergija bet kuriai medžiagai;
  • hemolizinė anemija;
  • kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimas;
  • Gilberto sindromas;
  • kraujo ligos;
  • problemos su CVS;
  • bronchų astma;
  • Dubino-Johnsono sindromas;
  • endokrininės sistemos ligos;
  • glaukoma;
  • opaligė;
  • šlapimo pūslės kaklo obstrukcija;
  • alkoholizmas.

Nerekomenduojama vartoti šio vaisto nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Aktyvieji junginiai prasiskverbia pro placentos barjerą vaisiui ir beveik nepakitę gali patekti į motinos pieną..

Vaikams iki 12 metų negalima vartoti kapsulių. Suspensija gali būti naudojama vaikams nuo 6 metų, ribojant dozavimą.

Priėmimo ir dozavimo taisyklės

„Coldact Flu Plus“ naudojimo instrukcijose nustatyta, kad abi išsiskyrimo formos yra geriamos. Vartojimo dažnumas ir trukmė:

    Kapsulės: 1 kas 12 valandų, ne daugiau kaip tris – penkias dienas.
  • suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams - 10 ml (2 šaukšteliai) iki keturių kartų per dieną;
  • vaikams nuo 6 iki 12 metų po vieną šaukštą 3-4 kartus per dieną.

Naudojant vaistą temperatūrai sumažinti, priėmimo trukmė yra ne daugiau kaip 3 dienos, nes analgetikas - 5.

Galimas šalutinis poveikis ir perdozavimas

Daugelyje epizodų vaistas yra gerai toleruojamas be jokių nepageidaujamų reakcijų. Retais atvejais, pažeidus dozę, gali atsirasti šie šalutiniai reiškiniai:

  1. Iš virškinimo trakto: pykinimas, vėmimas, rėmuo, stiprus seilėtekis ar burnos džiūvimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas.
  2. Iš centrinės nervų sistemos pusės: galvos svaigimas, migrena, silpnumas, sąmonės praradimas, dezorientacija erdvėje, emocinis susijaudinimas, dirglumas, nerimas, miego sutrikimai, traukuliai, koma (reti)..
  3. Iš CVS: greitas ar lėtas širdies plakimas, širdies aritmija, skausmas širdies srityje, pakilęs kraujo spaudimas.
  4. Iš kvėpavimo sistemos: bronchų spazmas, dusulys (retai).
  5. Kiti: anafilaksinis šokas, regos sutrikimai, sausos akių gleivinės, odos bėrimai, niežėjimas, dilgėlinė, Lyelio sindromas.

Pažeidus dozę, gali kilti šios reakcijos, nurodytos lentelėje.

Medžiagos pavadinimasPerdozavimo pasekmės
ParacetamolisKepenų nekrozė, nefropatija, sutrikusi gliukozės apykaita, hipoglikemija, pankreatitas, kraujavimas, encefalopatija, koma ir mirtis..
FenilefrinasMieguistumas, nerimas, bėrimas, pykinimas, vėmimas, anoreksija, regos sutrikimai, traukuliai.
ChlorfenaminasTraukuliai, kvėpavimo sustojimas, mieguistumas, aritmijos, elgesio pokyčiai, haliucinacijos (vaikams).

Gydymas apima neatidėliotiną skrandžio plovimą, aktyvintą anglį ir kvėpavimo bei kraujotakos stebėjimą. Sunkiais atvejais gali prireikti vėdinti.

Suderinamumas ir specialios instrukcijos

Coldakt sudėtyje yra 3 veikliosios medžiagos iš karto, kiekviena iš jų nesuderinama su įvairių rūšių vaistais, todėl beveik neįmanoma vartoti šio vaisto kartu su kitomis gretutinėmis ligomis..

Derinti draudžiamaDerinti atsargiai (nepageidautina)
Preparatai, kurių sudėtyje yra paracetamolioTrankvilizatoriai
MAO inhibitoriaiProbenecidas
BarbitūrataiKolestiraminas
Širdies glikozidaiSkalsių alkaloidai
Opioidiniai analgetikaiAntikoaguliantai
FenitoinasAntihistamininiai vaistai
DomperidonasAnticholinerginiai vaistai

MAO inhibitoriai nesuderinami su jokiais vaisto komponentais. Coldact vartoti nerekomenduojama anksčiau kaip po 2 savaičių. Vaisto nerekomenduojama derinti su kitais antivirusiniais vaistais..

Terapijos metu rekomenduojama atsisakyti vairavimo ir kitų veiklų, kurioms reikalinga greita reakcija ir padidėjusi koncentracija. Nesuderinamas su alkoholiu ir alkoholio turinčiais produktais. Ilgai gydantis vaistas gali iškraipyti gliukozės ir šlapimo rūgšties kraujo tyrimus.

Jei terapinis poveikis nepasireiškia per kelias dienas po vaisto vartojimo, o karščiavimas tik sustiprėja, būtina skubiai kreiptis į gydytoją. Senyvo amžiaus žmonės turėtų būti naudojami labai atsargiai ir tik pasitarę su specialistu, kuris įvertins rizikos ir naudos santykį.

Analogai

Priemonė turi daug analogų, efektyviausi iš jų pateikiami žemiau.

vardasPardavimo formaPanašios veikliosios medžiagosKaina, patrinkite
„TeraFlu Extratab“TabletesParacetamolis (650 mg), chlopheniramine, fenilefrinas153
„AnviMax“Tabletės / milteliaiParacetamolis200/500
AntigripinasTabletės / milteliai138/326
FervexMilteliai389
Orvisas skridoMilteliai148

Gydytojų ir pacientų apžvalgos

Žmonių, kurie vartojo šį vaistą, apžvalgos ir ekspertai apibūdina šį vaistą kaip greitai veikiantį vaistą, palengvinantį nemalonius simptomus, susijusius su ūmiomis kvėpavimo takų infekcijomis ir ūmiomis kvėpavimo takų virusinėmis infekcijomis:

Christina, 24 metai: „Labai geras vaistas nuo peršalimo, aš netgi laikausi tai profilaktika. Jei jaučiu net menkiausius ligos požymius, išgeriu vieną kapsulę naktį, kitą ryte, ir viskas gerai. Jau dveji metai nesergu, net sloga neatsitinka.

Vaistas padeda net užsikimšus nosiai, nereikia jokių kraujagysles sutraukiančių lašų. Tiesiog universali kapsulė visiems ARVI simptomams. Aš vertinu produktą 5 iš 5 ir būtinai jį naudosiu ateityje “..

Agata, 21 metai: „Buvau pas močiutę ir taip atsitiko, kad ji peršalo ir tuo pačiu užkrėtė mane. Iš karto sloga, kosulys, gerklės ašaros, pojūčiai toli gražu nėra malonūs. Vaistinėje vaistininkė patarė šį vaistą.

Simptomai greitai ėmė nykti, ir po 2 dienų vėl jaučiausi visiškai sveika. Aš nerimavau dėl nedidelio burnos džiūvimo, tačiau tai yra smulkmenos. Dabar pakuotes visada laikau atsargoje savo namų medicinos kabinete “..

Vladislav Viktorovich, 45 metų terapeutas: „Šiais laikais daugeliui žmonių yra sumažėjęs imunitetas, todėl jie lengvai pagauna bet kurį virusą. Kas antras žmogus peršalia, bent 3 kartus per metus ar net dažniau. Vaistinėse tiesiog pilna įvairių vaistų nuo peršalimo, o paprastam žmogui gali būti sunku pasirinkti tikrai veiksmingą priemonę..

Dėl šios priežasties daugumai savo pacientų rekomenduoju įsigyti „Coldakt“. Tai tikrai geras ir efektyvus vaistas nuo peršalimo, palengvinantis ligos simptomus, net sloga. Toks platus veiksmas supaprastina gydymą, nereikia turėti daug įvairių vaistų, tereikia išgerti 1 kapsulę, kurios poveikis išlieka 8-9 valandas “.

Dėl savo sudėties „Coldakt“ greitai ir efektyviai kovoja su kvėpavimo takų ligomis. Vaistas ne tik malšina galvos skausmą ir mažina karščiavimą, bet ir padeda užsikimšti nosį, o tai yra reikšmingas pliusas žmonėms, kurie nevartoja nosies priemonių kovojant su peršalimu..